pl PL en EN de DE

tel: 71 350 10 26 / e-mail: recepcja@orbita.pl

ul. Wejherowska 34, 54-239 Wrocław

Menu

Rezerwacja Online

Wynik filtru

Wyszukaj najlepszą ofertę

#bezpieczny hotel - środki ostrożności zastosowane w hotelu Orbita# Czytaj więcej...

AKTUALNOŚCI

INFORMACJE:  Od 8 maja hotele mogą przyjmować wszystkich gości, ale z ograniczeniami. Hotele od 8 maja działać będą mogły z połową zajętych pokojów. Goście, którzy do nich przyjadą, nie skorzystają jednak z hotelowej restauracji, a jedynie zamówią posiłek do pokoju. Niedostępne będą też baseny, strefy spa i siłownie. Te wszystkie obiekty powinny ruszyć, gdy oficjalnie odmrożona zostanie branża gastronomiczna i fitness, co rząd planuje na 29 maja (15 maja ruszyć ogródki restauracyjne).

 

Serdecznie zapraszamy!

 CENNIK OD 01.06.2021    Oferta ważna do odwołania

OFERTA ZE ŚNIADANIEM

Pokój jednoosobowy - 160 zł

Pokój dwuosobowy -   200 zł

Pokój Apartament -      230 zł

Pokój Economy 2-os. - 160 zł

*dostawka: 40 zł

 
 

OFERTA BEZ ŚNIADANIA

Pokój jednoosobowy - 140 zł

Pokój dwuosobowy -   160 zł

Pokój Apartament -      180 zł

Pokój Economy 2-os. - 140 zł

*dostawka: 40 zł

 

 

Oferta hotelowa

Zamieszkaj w zachodniej części Wrocławia

Hotel Orbita usytuowany jest na obrzeżach popularnego parku Zachodniego we Wrocławiu. Do dyspozycji Gości są klasycznie urządzone pokoje z bezpłatnym WiFi oraz telewizorem z dostępem do kanałów satelitarnych. Wszystkie pokoje w hotelu Orbita są klimatyzowane, a ich wnętrza urządzone zostały w ciepłych kolorach. W każdym pokoju znajduje się biurko oraz łazienka z wanną lub prysznicem. Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking. Fabryczna to świetny wybór dla osób, które interesują się zabytkami i Starym Miastem a także podróżują służbowo.

Śniadanie w formie bufetu serwowane jest codziennie rano w przestronnej hotelowej restauracji, która oferuje dania kuchni polskiej i europejskiej. Warto również wstąpić na drinka do baru. Hotel Orbita położony jest 1,8 km od stacji kolejowej Wrocław Popowice. Obok budynku znajduje się hala widowiskowo-sportowa Orbita oraz kryty i odkryty basen, siłownia, fitness, lodowisko. "Zapraszamy WCT Spartan"

Pokój Apartament
Łazienka
pokoj 2 os orbita
Pokój 2-osobowy
×

Log in